Maledivy last minute

Maledivy jsou souborem více než tisíce ostrovů a atolů v Indickém oceánu, které nabízejí písčité pláže omývané průzračným mořem, tropickou vegetaci a příjemnou atmosféru, kterou ročně vyhledává velké množství turistů toužících po zaslouženém odpočinku. Korálové útesy jsou domovem mnoha druhů mořských živočichů a náhled pod hladinu je jedinečným zážitkem. Maledivy jsou jako stvořené pro milovníky potápění a dalších vodních sportů, stejně tak ale můžete jen lenošit na bělostných plážích a sbírat síly na další pracovní období. Maledivy se pyšní příznivým klimatem, proto jsou turisty vyhledávány po celý rok. Nejvíce turistů se zde vyskytuje na přelomu roku, aby náležitě oslavili odchod starého a příchod nového roku, v tuto dobu je nutno počítat i s vyššími cenami. S deštěm se tu můžete setkat od května do listopadu, kdy je i vyšší vlhkost vzduchu, teploty jsou však stále vysoké. Maledivy last minute tak nabízejí krásnou dovolenou prakticky kdykoli.

Nevšední Maledivy last minute pro české turisty!!!

Jestliže pláže nejsou hlavním důvodem vaší last minute návštěvy Malediv, můžete zde navštívit mnoho zajímavých míst. Hlavním městem je Male, k dalším větším městům patří Fuvammulah, Thinadhoo nebo Hithadhoo. Typické jsou úzké uličky s kavárnami a obchůdky. Města mají přírodní ráz, všude se nacházejí parky a palmy, městečka však nabízejí i krásnou architekturu. Pokud zvolíte pobyt v hotelových komplexech, budete mít o zábavu postaráno. Pláže lákají k vodním aktivitám všeho druhu, zkusit můžete vodní lyže, windsurfing nebo výlety na lodích. Na souši je v nabídce tenis, plážový volejbal nebo cyklistika. Zázemí hotelu vám poskytne i relaxační saunu, masáže a různé zkrášlovací procedury pro dámy. Volný čas můžete trávit v místních restauracích, kavárnách a barech nebo diskotékách. Maledivy dovolená nabízejí řadu možností jak si odpočinout a načerpat novou energii.

Objednejte si Maledivy last minute ještě dnes!!!

Maledivy jsou doslova rájem na zemi a procházka po krásné pláži je skvělým vyvrcholením celého dne a zpříjmení všechny last minute zájezdy na Maledivy. Aby vám však vůbec nich nechybělo, o to se starají místní kuchaři. V hotelech se podává světová kuchyně, není však na škodu navštívit některou z místních restaurací s klasickými místními specialitami. Hlavními složkami jídelníčku jsou ryby a rýže, často velmi kořeněné. Jedinečným zážitkem je návštěva podmořské restaurace, která je vytvořena z plexiskla a návštěvníkům nabízí možnost během jídla pozorovat život v oceánu. Důležité je si uvědomit, že Maledivy jsou islámskou zemí, proto jsou alkoholické nápoje mimo hotelové komplexy nedostupné a jejich požívání je ilegální. Doporučuje se kupovat vodu balenou a dávat pozor například na led v nápojích. Místní hojně konzumují raa, což je nápoj připravovaný z tekutiny obsažené v kmeni kokosové palmy. Pokud je cílem vaší dovolené především odpočinek, pak jsou pro vás Maledivy dovolená tím pravým místem.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist