Thajsko last minute

Pro ty, kteří touží po pořádné dávce exotiky, stačí vyslovit jediné slovo: Thajsko. Země překrásné přírody, písečných pláží, nádherného moře, země s kulturou tak odlišnou, že jediné, po čem budete toužit, je objevovat ji stále více. To vše a ještě mnohem více je Thajsko, země ležící v samém srdci Asie. Thajsko dovolená je skvělou volbou ve všech směrech. Velmi oblíbené je Thajsko především v zimě, kdy mnoho turistů hledá místo, kde by si odpočinuli na prosluněných plážích, navíc za výhodnou cenu. Thajsko last minute je ve srovnání s jinými exotickými destinacemi cenově dosti výhodné. Výhodné jsou i nákupy v zemi, především oblečení zde seženete za zlomek ceny, jakou byste zaplatili kdekoliv jinde.

Nejvýhodnější Thajsko last minute na trhu!!!

Pokud se do Thajska vydáte, rozhodně zavítejte do hlavního města Bangkoku. Patří k nejnavštěvovanějším místům v zemi a sami jistě pochopíte proč tomu tak je, neboť právě sem často míří oblíbené last minute zájezdy. Starobylé chrámy tu stojí poklidně vedle vysokých mrakodrapů a přece máte pocit, že to všechno k sobě tak nějak patří. V současnosti žije ve městě asi 7 milionů obyvatel, doprava je zde neustále přetížená, i tak na vás ale město dýchne neopakovatelnou atmosférou. Nevynechejte barevná tržiště, parky v asijském stylu, krokodýlí farmu a především staré město. Nejvýznamnějšími památkami je Královský palác, Wat Phra Keo se sochou Smaragdového Buddhy a mnoho dalších staveb. Rozhodně se vyplatí večer vyrazit za zábavou, ve městě je mnoho podniků čekajících na vaši návštěvu. Krom Bangkoku jsou v zemi velmi oblíbené k last minute pobytům pláže, ty nejlepší najdete v turisticky vyhlášených lokalitách jako je Khao Lak, Krabi, Pattaya, Phi Phi či Phuket. V zemi se můžete věnovat prakticky všemu, od sportu, po turistiku až odpočinek není problém vyrazit za adrenalinovou zábavou, za nákupy...

Objednejte si výhodně Thajsko last minute!!!

V zemi se rozhodně nudit nebudete, tím si můžete být jisti. Stejně tak je pestrá i nabídka ubytování. Vybírat můžete mezi luxusními hotely, bungalovy i kempy. Součástí těch nejlepších hotelů jsou samozřejmě i sportovní centra, obchody, bary a bzény. Vysokou kvalitu vykazují i hotely nižších kategorií nebo penziony. Vydáváte-li se hlavně za dobrodružstvím, pak můžete zvolit ubytování v kempech a dokonce v národních parcích, kde jsou však přesně vymezena místa k tomu určená. Krom čarokrásné přírody vás Thajsko zaujme i objevováním místních kulinářských specialit a věřte tomu, že to rozhodně stojí za to. Thajská kuchyně patří mezi nejlepší a nejzdravější na světě, zároveň je i velmi pestrá.

Místní milují společnost, a proto pokud je příležitost, vždy se sejde co nejvíce lidí, aby si u jídla mohli popovídat. K tradičním pokrmům patří rýže, které je zde mnoho druhů, oblíbené je vepřové, drůbeží a rybí maso, dochucené kořením, nejčastěji bylinkami, chilli, kari a česnekem, častou přísadou jídel je i kokosové mléko. Dbejte i na dodržování místních zvyklostí, na které si Thajsko last minute potrpí, vidličku držte vždy jen v levé ruce. Zapomeňte na klasické prostírání stolu jako u nás, tradicí je, že se na stůl přinesou všechny chody a každý si vezme to, na co má právě chuť. Nezapomeňte při všem tom ochutnávání na místní přírodu i kulturu, které jsou stejně různorodé jako jídla na prostřeném stole.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist